Makalelerim & Programım & Kitabım

Web Adresi

KONUTHABERLERİ.COM MAKALELERİ

Y. Mimar İsmail Özcan’ın, gayrimenkul sektörü üzerine Konuthaberleri.com sitesi için Benim Mekanlarım adlı köşesinde kaleme aldığı makaleleri okumak için tıklayınız…

BENİM MEKANLARIM PROGRAMI

Y. Mimar İsmail Özcan’ın YouTube kanalı Kanal Ekonomi için hazırladığı, Benim Mekanlarım ismiyle yayınlanan, gayrimenkul projelerini mercek altına aldığı programı izlemek için…

KİTAP; EMLAKÇI MI OLSAM?

Y. Mimar İsmail ÖZCAN’ın Konuthaberleri.com’da yayınlanan makalelerinin derlendiği kitap, Cinius Yayınları tarafından Ekim 2018’de yayınlandı.

Kitap arka kapağından:
“EMLAKÇI MI OLSAM? – Bu sorunun cevabını bu kitapta okuyacağınız makalelerimde ben kendime verebilmiş değilim. Sizin adınızaysa bu soruyu hiçbir zaman cevaplayamam. Gayrimenkul sektöründe kariyer yapmak ve emlak ticaretiyle uğraşmak isteyen kişilere bu kitabımla gayrimenkul sektörüyle ilgili az çok bilgi ve deneyim aktarabilirsem benim adıma mutluluk olacak.”

“Profesyonel kariyerimi devam ettirdiğim gayrimenkul sektöründe yaşadığım, gördüğüm, gözlemlediğim konulara değinen makalelerden oluşan bu kitap, kimi zaman bir gayrimenkul özelinde bir konuya, kimi zaman gayrimenkul sektörü özelinde ülke gündemine, kimi zaman da daha genelde bir sistem önerisine değinecek.”

Kitabın satın alınabileceği kitap satış web siteleri:

https://www.dr.com.tr/Kitap/Emlakci-Mi-Olsam/Egitim-Basvuru/Is-Ekonomi-Hukuk/Ekonomi/urunno=0001780757001

https://www.hepsiburada.com/emlakci-mi-olsam-ismail-ozcan-pm-HB00000EL6KN

https://www.idefix.com/Kitap/Emlakci-Mi-Olsam/Egitim-Basvuru/Is-Ekonomi-Hukuk/Ekonomi/urunno=0001780757001

https://www.kitapsec.com/Products/Emlakci-mi-Olsam-Ismail-Ozcan-Cinius-Yayinlari-324425.html

https://www.kitapyurdu.com/kitap/emlakci-mi-olsam/478676.html&filter_name=emlak%C3%A7%C4%B1%20m%C4%B1%20olsam